Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wykorzystanie wiedzy przez administrację - publikacja pokonferencyjna

Prezentujemy Państwu publikację podsumowującą projekt pt. "Wykorzystanie wiedzy przez administrację - mechanizmy nadzoru obywatelskiego".

Projekt realizowaliśmy od marca 2014 r. w ramach programu „Obywatele dla Demokracji” Fundacji im. Stefana Batorego, finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Mamy nadzieję, że publikacja ta wniesie wkład w dyskusję, którą jako Fundacja rozpoczęliśmy 10 czerwca 2015 r. konferencją poświęconą wykorzystaniu wiedzy z ewaluacji w planowaniu i realizacji polityk publicznych. 

Liczymy na to, że publikacja i wnioski płynące z naszego projektu staną się czynnikiem inspirującym: dla przedstawicieli polskiej administracji publicznej różnego szczebla – do bliższego przyjrzenia się wynikom ewaluacji, pod kątem wykorzystania płynącej z nich wiedzy, zaś dla Koleżanek i Kolegów z „trzeciego sektora” – do sięgnięcia po metody i techniki ewaluacyjne w swojej codziennej pracy.

Poniżej publikacja podsumowująca projekt: