Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wsparcie dla dużych przedsiębiorstw - Ewaluacja ex-post dla Komisji Europejskiej

Jako podwykonawca firmy KPMG bierzemy udział w badaniu ex-post wsparcia udzielanego dużym przedsiębiorstwom w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w perspektywie 2007-2013.

Badanie realizowane jest na zlecenie Komisji Europejskiej i obejmuje osiem krajów UE – Polskę, Austrię, Czechy, Hiszpanię, Niemcy, Portugalię, Węgry i Włochy.

Jego celem jest ocena osiągnięć w obszarze wsparcie przedsiębiorstw oraz wyciągnięcie wniosków na przyszłość. Analizie poddane zostaną m.in dane dotyczące rodzaju i warunków udzielania wsparcia oraz jego zasadności. Badanie obejmie również skuteczność oraz trwałość oddziaływania interwencji, a także potencjalne dodatkowe korzyści z niej wynikające.