Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WERE - omawiamy pierwsze wnioski z projektu

W 10 czerwca 2016 r. spotkaliśmy się z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz Ministerstwa Rozwoju celem omówienia pierwszych wniosków z analiz realizowanych w ramach projektu WERE.

Dyskusja dotyczyła nie tylko wniosków zawartych w dwóch opracowanych przez nas raportach. Dotknęliśmy również kwestii związanych z wykorzystaniem wniosków z badań ewaluacyjnych, jako takich oraz jakości rekomendacji, jakie zawarte są w ewaluacjach. Z całą pewnością mamy o czym myśleć, zarówno w kontekście realizowanych obecnie działań, jak i w odnośnie planów na przyszłość.

Dziękujemy za inspirujące rozmowy i zachęcamy do dalszej współpracy w ramach projektu WERE (i nie tylko).

Projekt WERE, czyli „Wykorzystanie wiedzy płynącej z ewaluacji na szczeblu regionalnym – mechanizmy nadzoru obywatelskiego” realizujemy w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.