Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Tomasz GAPSKI

Ekspert

Absolwent studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Szczecińskim, interdyscyplinarnych studiów europeistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, studiów podyplomowych w zakresie ewaluacji polityk publicznych w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej.

W latach 2003-2016 pracownik Ministerstwa Gospodarki i Pracy, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Ministerstwa Rozwoju, gdzie w ramach pracy w Krajowej Jednostce Ewaluacji (KJE) uczestniczył w budowie i zarządzaniu systemem ewaluacji polityki spójności oraz w procesach tworzenia, realizacji i ewaluacji polityk publicznych (m.in. Strategii Rozwoju Kraju 2020 oraz Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju). Brał udział w realizacji kilkudziesięciu badań ewaluacyjnych, głównie w obszarze polityki wspierania konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstw.

Autor publikacji w zakresie ewaluacji oraz społeczno- ekonomicznych efektów realizacji polityk publicznych.

Ekspert Fundacji w obszarze: ewaluacja i analiza polityk publicznych, evidence- based policy, polityka wspierania konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstw, budowa potencjału instytucjonalnego