Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Szkoła dostępna dla wszystkich

Nowe badanie dla IBE

Rozpoczynamy badanie ewaluacyjne projektu „Szkoła dostępna dla wszystkich – szkolenia nauczycieli specjalistów w zakresie udzielania adekwatnego do potrzeb wsparcia uczniom, rodzicom i nauczycielom". Dowiemy się m.in. jak skutecznie realizowany jest projekt, czy dociera do właściwych osób i pozwala osiągać stawiane przed nim cele. Sprawdzimy też, jak oceniane jest wsparcie z perspektywy uczestników.

Projekt "Szkoła dostępna dla wszystkich” realizowany jest przez Instytut Badań Edukacyjnych przy wsparciu UNICEF, a jego celem jest podniesienie kompetencji nauczycieli specjalistów oraz wsparcie uczniów, rodziców i nauczycieli, uwzględniając różnorodne potrzeby rozwojowe i edukacyjne dzieci i młodzieży.