Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Sabina KASOŃ

Dyrektor Zarządzający

Przez 12 lat pracy w administracji rządowej, m.in w Ministerstwie Infrastruktury, Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, specjalizowała się w dziedzinie zarządzania projektami (głównie szkoleniowymi i współpracy międzynarodowej) ze środków krajowych i zagranicznych (m.in. PHARE, fundusze strukturalne, Polska Pomoc) oraz w dziedzinie zarządzania strategicznego w administracji.

Współautorka m.in.: Strategii Rozwoju Kraju 2020 Aktywne społeczeństwo, konkurencyjna gospodarka, sprawne państwo, Policy paper na rzeczy cyfrowego rozwoju Polski do 2020 r., Ocena wpływu regulacji. Poradnik dla administracji.

Wspólnie z Fundacją IDEA Rozwoju uczestniczyła w szeregu badań ewaluacyjnych, dotyczących głównie kwestii społecznych, a także w projektach watchdogowych realizowanych przez Fundację.

Absolwentka Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (d. Akademia Ekonomiczna) oraz Programu Studiów Europejskich Szkoły Głównej Handlowej i SciencePo w Paryżu. Ukończyła również Podyplomowe Studium Zarządzania Projektami SGH.

Od września 2014 Dyrektor Zarządzający Fundacji IDEA Rozwoju, a od lipca 2016 r. – również w IDEA Instytut sp. z o.o.

Genealog - amator. W wolnych chwilach lubi zagłębić się w relaksującą lekturę i razem z dziećmi odkrywać nowe miejsca na kulturowej mapie Warszawy. W przyszłości chciałaby pojechać wszędzie tam, gdzie jeszcze jej nie było.

Linkedin