Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Rozwój kultury ewaluacyjnej na Ukrainie - podsumowanie

Spotkanie kończące projekt

W dniu 21 czerwca 2019 roku odbyło się seminarium w Równe kończące projekt pt. „Rozwój kultury ewaluacyjnej na poziomie regionalnym”. W trakcie seminarium polscy eksperci Katarzyna Hermann-Pawłowska i Piotr Stronkowski przedstawili podstawowe informacje o tym, czym jest i czemu służy ewaluacja oraz jak działa system ewaluacyjny w Polsce. Seminarium było okazja do prezentacji przez ukraińskich partnerów wyników przeprowadzonego w ramach projektu badania ewaluacyjnego oraz dyskusji nad rekomendacjami dla badanego konkursu regionalnego dla społeczności lokalnych.

W seminarium brali udział: przedstawiciele rady regionalnej, przedstawiciele samorządów lokalnych (realizujących projekty), przedstawiciele departamentu finansów i gospodarki oblasti, przedstawiciele wojewódzkiej rady – radni, dziennikarze. 

Link do video z seminarium: 

http://bit.ly/seminariumRITA

Poniżej znajdują się prezentacje ze spotkania.

 

Projekt współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu RITA – Przemiany w regionie, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.

Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».