Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Diagnoza potencjału analitycznego kadr administracji rządowej oraz wypracowanie sposobów jego wzmacniania

W 2014 r., jako podwykonawcy EGO s.c. wzięliśmy udział w przygotowaniu diagnozy potencjału analitycznego kadr administracji rządowej. Projekt realizowany był na zamówienie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w ramach projektu systemowego pn. „Wzmocnienie potencjału analitycznego administracji publicznej”.

W ramach badania zidentyfikowano faktyczny potencjał analityczny w wybranych urzędach administracji rządowej, w obszarze tworzenia prawa i analizie polityk publicznych. Opracowano również wspólne zasady tworzenia specjalistycznej ścieżki rozwoju zawodowego, która służyć ma dalszej poprawie potencjału analitycznego.

Projekt był realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V, Poddziałanie 5.1.1 Modernizacja systemów zarządzania i podnoszenie kompetencji kadr i uzyskał współfinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego.