Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Ewaluacja polskiej współpracy rozwojowej finansowanej za pośrednictwem MSZ RP wspierającej reformy na Ukrainie oraz wybrane inicjatywy edukacyjne na rzecz krajów PW w okresie 2012-2016;

Rozpoczynamy ewaluację działania polskiej współpracy rozwojowej na rzecz krajów Partnerstwa Wschodniego, zrealizowane w Polsce i na terenie Ukrainy.

Celem badania jest analiza trafności, efektywności, skuteczności, trwałości, użyteczności i innowacyjności działań rozwojowych finansowanych ze środków pozostających w dyspozycji MSZ.

Przebadamy m.in. projekty zrealizowane w ramach Wieloletniego programu współpracy rozwojowej na lata 2012-2015 oraz Wieloletniego programu współpracy rozwojowej na lata 2016-2020.