Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Warsztat w Bratysławie

Czyli żegnamy się z projektem V4 :(

W dniach 21-22 stycznia w Bratysławie około 15 ekspertów z krajów V4 wymieniało się pomysłami i doświadzeniami w zakresie aktualnych trendów i wyzwań związanych z przedsiębiorczością w regionie. Było to ostatnie spotkanie w ramach naszego międzynarodowego projektu, koordynowanego przez HÉTFA Research Institute, który rozpoczął się w marcu ubiegłego roku.

Mamy jednak nadzieję, że nie będzie to nasza ostatnia okazja do współpracy;)

Podczas warsztatów odbyły się interaktywne panele, podczas których mogliśmy podzielić się doświadczeniami w zakresie czterech głównych problemów, jakie dotyczą MŚP, tj. braku wykwalifikowanej siły roboczej; niedopasowania między edukacją a potrzebami rynku pracy; otoczenia regulacyjnego  oraz skutków wzrostu płac dla rynku pracy i zatrudnienia.

Więcej informacji na temat dyskusji znajdziemy na stronie internetowej HÉTFA

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą podsumowującą najlepsze praktyki z krajów V4.