Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Bądźcie z nami 10 czerwca w Warszawie!

Projekt "Wykorzystanie wiedzy przez administrację - mechanizmy nadzoru obywatelskiego" wchodzi w swoją końcową fazę. Czas na podsumowanie naszej kilkumiesięcznej aktywności.

 

Poza ciekawymi wnioskami z analizy badań ewaluacyjnych, które zaprezentowaliśmy w naszym raporcie, udało nam się m.in. zaangażować do współpracy partnera z Norwegii, który podzieli się z nami doświadczeniami w zakresie wykorzystania wniosków z ewaluacji w realizacji polityk publicznych.

Norweskie doświadczenia oraz podsumowanie pracy w ramach projektu będą motywem przewodnim konferencji, którą planujemy zorganizować w Warszawie w dniu 10 czerwca br.

Na naszym facebook’owym profilu sukcesywnie będą pojawiać się informacje o tym wydarzeniu – zachęcamy do jego uważnego śledzenia.

Tymczasem warto zapisać sobie datę 10 czerwca w kalendarzu i… sięgnąć po raport autorstwa ekspertów Fundacji, który znajduje się poniżej.