Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

PAG Uniconsult

PAG Uniconsult

Policy & Action Group Uniconsult Sp. z o.o. (PAG Uniconsult) jest uznaną firmą doradczą o wieloletnich tradycjach w świadczeniu usług doradztwa gospodarczego, doradztwa w zarządzaniu i w rozwoju kapitału ludzkiego oraz szkoleń, oferowanych i realizowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Firma powstała z połączenia dwóch renomowanych firm doradczych: Policy & Action Group (rok zał. 1996) oraz Biura Ekspertyz Finansowych, Marketingu i Consultingu UNICONSULT (rok zał. 1990), łącząc w ten sposób szerokie kompetencje i doświadczenia obu tych firm.

Firma PAG Uniconsult koncentruje się na kilku dziedzinach doradztwa, obejmujących zagadnienia zarządzania i innowacyjności, problematykę finansowania przedsięwzięć gospodarczych, tworzenia i funkcjonowania pozabankowych instytucji finansowych (fundusze mikropożyczkowe i fundusze poręczeń kredytowych), zarządzania zasobami ludzkimi, programowania i wspomagania rozwoju przedsiębiorstw, zarządzania programami i projektami, a także wspomagania administracji publicznej w związku z procesami programowania, wdrażania, monitoringu i ewaluacji programów rozwoju, w tym realizowanych w ramach finansowania z Funduszy Strukturalnych UE.

Personel doradczy firmy PAG Uniconsult tworzy obecnie prawie trzydziestoosobowy zespół doświadczonych i wysokokwalifikowanych ekspertów, wspomaganych przez pion logistyczny firmy. Potencjał ekspercki i techniczny umożliwia nam prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę projektów doradczych i szkoleniowych, realizowanych na obszarze całej Polski oraz poza jej granicami. Równocześnie PAG Uniconsult specjalizuje się w dostarczaniu wysoce zindywidualizowanego doradztwa w formie ekspertyz, opinii oraz analiz konkretnych problemów, postępując zawsze stosownie do misji, sformułowanej jako "znajdowanie właściwych rozwiązań".

(za: http://www.pag-uniconsult.pl/)