Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

O doświadczeniach MŚP w Grupie V4

Konferencja w Budapeszcie

W dniach 25-26 września 2019 r. w Budapeszcie odbyła się międzynarodowa konferencja pod tytułem „Wyzwania i dobre praktyki MŚP w krajach V4”. Wszystko to w ramach naszego projektu z Funduszu Wyszehradzkiego, który realizujemy wspólnie z instytutem badawczym HETFA, Uniwersytetem w Pradze i Słowacką Agencją Przedsiębiorczości.

Podczas spotkania mieliśmy okazję wymienić informacje i wiedzę na temat najbardziej aktualnych wyzwań dla MŚP w krajach wyszehradzkich - od gospodarki w obiegu zamkniętym, Przemysłu 4.0, poprzez przedsiębiorczość kobiet po wsparcie dla start-upów. Wśród panelistów silna grupa naszych ekspertów:

  • Pierwszego dnia Rafał Trzciński opowiedział o wsparciu firm z perspektywy badań ewaluacyjnych, a Piotr Stronkowski przybliżył rodzimy świat ekonomii społecznej
  • Drugiego dnia Maciej Kolczyński wystąpił w panelu o start-upach i przedsiębiorczości rodzinnej.

Projekt "V4 Network on Entrepreneurship" jest realizowany z grantu w ramach Funduszu Wyszehradzkiego