Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Poprawa zdolności instytucjonalnych NGO na Zachodnich Bałkanach i V4

Nasze wspólne przedsięwzięcie z partnerami z V4 oraz Bałkanów.

Wspólnie z partnerami z grupy państw V4 oraz Bałkanów Zachodnich rozpoczynamy realizację projektu pn. "Raising capacities and advocacy potential towards more substantive involvement of CSOs of V4 and WB6", dofinansowanego w ramach grantu z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego. 

Projekt ma na celu m.in. poprawę zdolności organizacji społeczeństwa obywatelskiego w regionach krajów WB oraz V4 w zakresie ich uczestniczenia w tworzeniu polityk opartych na dowodach.

Jako jeden z Partnerów w projekcie odpowiadamy m.in. za przeprowadzenie szkolenia w Czarnogórze w zakresie systemów tworzenia polityk publicznych. Polskie doświadczenia będą również odzwierciedlone w studium porównawczym poświęconym powyższej tematyce.