Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Debaty w ramach projektu MORE

W kwietniu 2015 r. nasza Fundacja zorganizowała serię debat na temat wyników badań zrealizowanych w ramach projektu MORE.

Podczas czterech spotkań rozmawialiśmy o wynikach badania ex-post Ustawy z dnia 10 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym, w zakresie zmian w systemie refundacji ulg ustawowych w publicznym transporcie zbiorowym na obszarach pozamiejskich, wybranych aspektach Ustawy z dnia 14 marca 2014 r. o zmianie ustawy o promocji zatrudnienia i  instytucjach rynku pracy oraz niektórych innych ustaw, zmianach w ustawie o bezpieczeństwie żywności i żywienia z dnia 25 sierpnia 2006 r., dotyczących wprowadzenia dodatkowych wymagań dotyczących sprzedaży, podawania, reklamy i prezentacji środków spożywczych w placówkach szkolnych i opiekuńczo-wychowawczych, a także ustawie z dnia 20 października 1994 roku o specjalnych strefach ekonomicznych w zakresie wpływu SSE na zatrudnienie.

Poniżej raporty z badań dla ustawy o SSE oraz o instytucjach rynku pracy: