Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Ewaluacja systemu wyboru projektów PO IR - etap I

Wspólnie z zrealizowaliśmy badanie ewaluacyjne systemu wyboru projektów Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR).Celem badania była ocena spójności, użyteczności, efektywności i adekwatności systemu wyboru projektów, w tym kryteriów wyboru projektów dla PO IR.

Ewaluacja poszczególnych działań objęłą zarówno ocenę przyjętych kryteriów wyboru projektów, dokumentacji konkursowej oraz systemu oceny przed uruchomieniem naboru (ocena ex-ante), jak i ocenę funkcjonowania systemu oceny i wyboru projektów w ramach danego działania (ocena ex-post).

W skład konsorcjum, którego liderem była nasza Fundacja, weszli również IMAPP, PAG Uniconsult oraz Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.