Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Konferencja podsumowująca projekt WERE

Dnia 25 listopada 2016 r. podsumowaliśmy nasz projekt WERE.

Z udziałem przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz mazowieckich organizacji podsumowaliśmy kilka ostatnich miesięcy naszych prac nad identyfikacją barier utrudniających beneficjentom funduszy UE aplikowanie o środki. Przez ten okres staraliśmy się również poszukać rozwiązań, które są przyjazne dla osób korzystających, bądź chcących korzystać z funduszy i zaproponować, osobom odpowiedzialnym za kształtowanie polityk publicznych, ich praktyczne wdrożenie.

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie w ramach realizacji projektu. Kończymy jego realizację z nowymi wnioskami oraz kolejnymi pomysłami, które z kolei wiążą się z pewnym niedosytem wiedzy :)

O naszych działaniach z serii Wykorzystanie wiedzy przez administrację (…) jeszcze Państwo usłyszycie, a póki co pozostaje lektura owoców naszych działań w ramach projektu WERE.

Zachęcamy do ściągnięcia raportu z badania ewaluacyjnego w ramach projektu WERE oraz publikacji pokonferencyjnej