Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Idea Rozwoju na konferencji ewaluacyjnej w Toruniu

Nasi eksperci wzięli udział w III Międzyregionalnej Konferencji Ewaluacyjnej, która odbyła się w dniach 21-22 czerwca w Toruniu.

Podczas dwóch intensywnych dni debatowaliśmy o tym,co już udało się osiągnąć w zakresie ewaluacji polityk publicznych w Polsce oraz o wyzwaniach, jakie przed badaczami stawia obecna perspektywa 2014-2020.

W ramach wystąpień, nasi eksperci – Stanisław Bienias, Piotr Stronkowski oraz Rafał Trzciński opowiedzieli m.in. o efektach polityki spójności z perspektywy badań KE oraz ewaluacji opartej na teorii.

Doświadczenia z realizowanego wspólnie z Danae Sp. z o.o. badania dla NCBiR posłużyły natomiast jako tło wystąpienia o wykorzystaniu podejścia design thinking w pracy ewaluatora.