Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Ewaluacje zewnętrzne Modelu Rehabilitacji Kompleksowej w ramach projektu „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”

Wspólnie z Fundacją Aktywizacja zbadaliśmy efekty pilotażowego wdrożenia Modelu Rehabilitacji Kompleksowej.

Model ten jest nowym rozwiązaniem, którego celem jest ułatwienie podjęcia lub powrotu do aktywności społecznej i zawodowej osób, które wskutek doznanego urazu lub choroby w różnych okresach życia straciły zdolność do pracy.

Założenia modelu przewidują rehabilitację aktywizacyjną równocześnie w czterech wymiarach: zawodowym, społecznym, psychologicznym i medycznym. Model wdrażany jest pilotażowo w ramach projektu "Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy".