Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Ewaluacja projektu MUS - Ministerstwa Uczące Się

W 2014 r. opracowaliśmy badanie ewaluacyjne projektu „Ministerstwa uczące się” realizowanego przez instytuty badawcze z Uniwersytetu Warszawskiego – Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych (EUROREG) i Zakład Nauki Administracji oraz przez Małopolską Szkołę Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Ocena dotyczyła prawidłowości dokonania diagnozy potrzeb, przebiegu realizacji projektu (płynności i czynników wpływających na skuteczność osiągania założonych celów), efektów realizacji projektu (pod kątem zgodności produktu ze strategią, innowacyjności projektu, korzyści dla grup docelowych z wdrożonych praktyk oraz stopnia skomplikowania i możliwości zastosowania przez użytkowników).

Badanie współfinansowane było ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.