Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Ewaluacja ex post programów polityki spójności 2014-2020 - wsparcie MŚP

Kolejna część badania ex-post dla Komisji

Dla Prognos i CSIL realizujemy studia przypadku na potrzeby badania ex-post polityki spójności w obszarze konkurencyjności MŚP.

W ramach badania dokonany będzie przegląd wykorzystania finansowania z EFRR dla MŚP w całej UE oraz ocena rezultatów tego wsparcia. Studia przypadku obejmujące wybrane kraje i regiony pozwolą zidentyfikować najbardziej skuteczne rodzaje interwencji oraz czynniki przyczyniających się do ich sukcesu, Postaramy się również zbadać, które interwencje były mniej skuteczne i jak uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

W tym badaniu dokonaliśmy zarówno ogólnego przeglądu instrumentów wsparcia jak i pogłębionych studiów przypadku na przykładzie POIR oraz wielkopolskiego RPO.

Zdjęcie dodane przez CoWomen