Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Eksperci do projektu MORE poszukiwani!

Zapraszamy chętnych do współpracy w ramach projektu MORE.

Do realizacji zadań w projekcie „Ocena skutków regulacji oparta na dowodach. Model wykorzystania istniejących dowodów analityczno-ewaluacyjnych w procesie oceny społeczno-ekonomicznych efektów planowanych regulacji” poszukujemy ekspertów z następującym doświadczeniem i umiejętnościami:

1. Ekspert – koordynator badania.

Wymagania:
a. Wykształcenie wyższe w zakresie nauk społecznych
b. Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu badaniami ewaluacyjnymi
c. Min. 3 lata doświadczenia w realizowaniu badań, analiz itp. dotyczących rynku pracy
d. Doświadczenie w moderowaniu dyskusji potwierdzone prowadzeniem/moderowaniem co najmniej trzech dyskusji

2. Ekspert – badacz ds. analizy danych jakościowych

Wymagania:
a. Wykształcenie wyższe
b. Doświadczenie w realizacji badań jakościowych (w tym przygotowywania narzędzi badawczych, zbierania i analizy danych) potwierdzone udziałem w co najmniej 3 badaniach, w których ekspert odpowiadał za stronę jakościową badania
c. Mile widziane doświadczenie w realizowaniu badań, analiz, itp. dotyczących rynku pracy

3. Ekspert – badacz – ds. analizy prawnej

Wymagania:
a. Wykształcenie wyższe, prawnicze
b. Doświadczenie w realizowaniu analiz prawnych potwierdzone udziałem w co najmniej 3 badaniach/projektach/pracach o charakterze naukowym lub badawczym lub badawczo-rozwojowym, w których realizował analizę prawną
c. Mile widziane doświadczenie w analizie aktów prawnych dotyczących rynku pracy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu (CV) do dnia 9 października 2015 r. CV powinno zawierać odniesienia do wszystkich powyższych wymagań przewidzianych dla poszczególnych ekspertów, poniższe oświadczenie oraz podpis.
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Życiorysy prosimy przesyłać na adres:
Fundacja IDEA Rozwoju
Wierzbica 57B
05-140 poczta Serock
Decyduje data stempla pocztowego.

Fundacja IDEA Rozwoju informuje, że skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi zaproszenia do złożenia oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani nie jest ogłoszeniem o zamówieniu w rozumieniu przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych. Niniejsze ogłoszenie nie jest również ogłoszeniem postępowania na wybór partnera prywatnego w rozumieniu ustawy o partnerstwie publiczno-prywatnym lub umowy koncesji na roboty budowlane lub usługi.