Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Podsumowaliśmy badanie polskich związków sportowych

Z udziałem Panów Ministra Bańki i Wiceministra Widery podsumowaliśmy ewaluację działalności polskich związków sportowych.

11 stycznia odbyła się w Ministerstwie Sportu i Turystyki prezentacja wyników i rekomendacji z badania „Analiza działalności polskich związków sportowych w sportach olimpijskich”, które zostało zrealizowane w 2016 roku na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki przez Fundację IDEA Rozwoju. W spotkaniu wziął udział Pan Minister Witold Bańka, Pan Jan Widera – Podsekretarz Stanu oraz Pani Alicja Omięcka – Dyrektor Generalna MSiT, a także dyrektorzy komórek organizacyjnych Ministerstwa i pracownicy zaangażowani w realizację zadań powiązanych z prezentowanym obszarem badania.

Po prezentacji odbyła się dyskusja na temat możliwości wykorzystania wyników badania w pracach Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Raport z powyższego badania został zamieszczony w zakładce Sport/Badania i analizy: http://www.msport.gov.pl/sport-wyczynowy

Tekst i foto: msport.gov.pl

Poniżej raport z badania: