Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Artur SCISŁOWSKI

Ekspert

Absolwent psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz podyplomowych studiów z zakresu pedagogiki osób niewidomych (tyflopedagogiki) na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Od 2004 roku psycholog w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych w Laskach.

Ponadto absolwent Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Od 2005 roku prowadzi warsztaty z zakresu kompetencji społecznych dla różnorodnych grup (młodzież szkolna, studenci, lekarze, nauczyciele, osoby niepełnosprawne, osoby bezrobotne, pracownicy firm).

W latach 2009-2011 współautor i koordynator projektu „Paszport do samodzielności” realizowanego przez Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi (EFS POKL 9.1.2) mającego na celu diagnozę wstępną oraz trening kompetencji kluczowych młodzieży z niepełnosprawnościami sprzężonymi.