Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Ewaluacja programów operacyjnych w okresie 2014 - 2020 - konferencja szkoleniowa w Rzeszowie

W dniach 5-6 lipca 2016 r. zorganizowaliśmy w Rzeszowie konferencję szkoleniową w zakresie ewaluacji programów operacyjnych realizowanych w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Konferencja skierowana była do osób zaangażowanych w ewaluację Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, w tym przede wszystkim członków Grupy Sterującej Ewaluacją utworzonej dla ww. programu.

Podczas dwudniowego seminarium Staszek Bienias, Paulina Skórska oraz Maciej Kolczyński wprowadzili uczestników w zagadnienia zw. z systemem ewaluacji w Polsce oraz metodami i technikami wykorzystywanymi w ewaluacji.

Konferencja szkoleniowa współfinansowana była ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020