Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Programowanie, monitorowanie i ewaluacj strategii, programów i polityk publicznych

W czerwcu 2015 r. eksperci Fundacji poprowadzili w Opolu szkolenie w zakresie programowania, monitorowania i ewaluacji strategii, programów i polityk publicznych, w ramach projektu pn. Opolskie Obserwatorium Terytorialne – wzmocnienie systemu monitorowania polityk publicznych.
Szkolenie realizowane było na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego i adresowane do pracowników tej instytucji oraz do wybranych jednostek organizacyjnych samorządu województwa tj. Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu, Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki oraz Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej.

Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu województwa opolskiego.